Euroopa Sisearhitektide Nõukogu (ECIA)

Euroopa Sisearhitektide Nõukogu on Euroopa sisearhitektuuri ja disaini valdkonna kutseorganisatsioonide esindusorgan. ECIA on asutatud 1992. aastal ja koondab hetkel 14 rahvusvahelist organisatsiooni, kelle ridadesse kuulub üle 6000 professionaalse sisearhitekti või -kujundaja.

19. mail 2012 allkirjastati Euroopa Sisearhitektide Nõukogu (European Council of Interior Architects, ECIA) juhatuse väljasõiduistungil Tallinnas ESLi ametlik avaldus ECIAga liitumiseks. Sama aasta 19.–20. oktoobril toimus Brüsselis ECIA peaassamblee, mille istungil võeti ESL selle üleeuroopalise kutseorganisatsiooni täieõiguslikuks liikmeks. ESL osaleb aktiivselt ühenduse tegevuses, st ECIA Põhjamaade ühenduse ja peaassamblee istungitel.

ECIA presidendi tervitused

 

5. september 2017

5. september 2017

Suve lõpul, kui küllap suurem osa meist läks mõnusale puhkusele või tundis rõõmu, et büroos on tavalisest (pisut) rahulikum, hakkasime valmistuma aasta viimasteks kuudeks. Mis tähendab ettevalmistusi meie üldkoguks ja 25. aastapäeva ürituseks. Mõlemad toimuvad Pärnus.

Koostöös Eesti Sisearhitektide Liiduga oleme koostanud suurepärase kava, millest ei puudu südamlik tervitusdinee, ekskursioon Pärnu vaatamisväärsustega tutvumiseks, põnev sümpoosion ja pidu, et seda kõike tähistada.

Sümpoosionil „Helge tulevik” uurime ja demonstreerime oma kutsevaldkonna suurt tulevikku ja potentsiaali. Oleme eri riikidest kohale kutsunud parimad tegijad. Kohal on tippsisearhitektid ja -kujundajad (nende seas mõistagi ka meie kõik ise) ning suurepärased uuriva disaini näited, et pakkuda meile inspiratsiooni ja aimu sellest, mis tulevikul varuks on. Juuripidi oleme kindlasti minevikus, sellel sümpoosionil aga võtame ennekõike suuna tulevikku!

Lõpetuseks saan teada anda, et meie osavõtjate arv Pärnus on muljetavaldav. Õigupoolest on tegu (ühe) suurima osalusega Euroopa Sisearhitektide Nõukogu ajaloos! Mul on au tervitada nii suurt hulka inspireerivaid inimesi, kes kõik soovivad kokku saada, arutleda, koguneda ja uurida meie imelist kutseala.

Kahtled ikka veel, kas tulla? Võin kinnitada, et tulek on seda väärt.

Loodan sind kohapeal näha!
Anja Dirks, ECIA president

Varasemad tervitused

31. mai 2017

21. detsember 2016

2. september 2016

1. aprill 2016

ECIA juhatus

ECIA koduleht

[/kaart]

ECIA president Anja Dirks

IFI ja ECIA juhatused Milaanos

Chäserruggis (arhitektuur Herzog & De Meuron)

ECIA juhatus 2016

ECIA peaassamblee 2016

ECIA peaassamblee 2016

ECIA peaassamblee 2016

ECIA uus juhatus (vasakult): Elke Kaiser, Marianne Daepp, Jan Geysen, Anja Dirks, Elisabetta de Strobel ja Tüüne-Kristin Vaikla

ECIA president 2014 - 2015 Per Reinholtz

ECIA juhatus 2014-2015

ECIA endised presidendid Per Reinholtz ja Joke van Hengstum

ECIA

X