ESL kiidab

ESL kiidab ja tõstab esile kvaliteetseid disaintooteid, mis on võitnud preemiaid või leidnud tarbijate hulgas tunnustust.

Oma tootest saate märku anda, kui saadate meile kirja info@esl.ee

Notification 2
Riidenagi uluk - ESLi aastapreemia 2008 parim ese / vorm. Autorid Janno Roos, Andres Labi.

Notification 2
Ulaelu saab väga hästi läbi sellega, mis su aias juba olemas. Aiavooliku ülendame kraani ametikohale ning kastekannust saab äravoolutorustik. Ulaelu väliköök on ESLi Aastapreemia 2013 nominent. Autorid: Raul Tiitus, Kaido Kivi

Notification 2
“Shut up” tool on tehtud puidust. Tema “lahtise suu” disain annab sulle võimaluse oma asjade hoiustamiseks toolil istudes. Peida sinna oma raamat, veiniklaas või isegi kaisukaru külaliste eest. Triip tooli seljaosal kui ka peenikene keel on tellitav igas RAL värvitoonis. Derelict.
Chopstick riiulisüsteem toimib nagu lõputu maatriks, ilma alguse ja lõputa. Kaks erineva suurusega puupulka on kinnitatud spetsiaalse teraskomponendi külge, et luua süsteem, mis pakub palju erinevaid kasutusvõimalusi nagu riiul, öökapp või hoopis midagi kolmandat. ESLi aastapreemia 2013 esemepreemia. Autorid Tõnis Kalve, Ahti Grünberg derelict.

Notification 2
Suur, massiivsete käetugede ja mõnusate pehmete patjadega Black on erikujulistest moodulitest komplekteeritav diivan. Autor: Tiina Mang Mooduldiivan Black - ESL aastapreemia 2006 parim eseme disain.