KALABAAR – avatud akende päev

EKA AVATUD USTE PÄEVAL sulgeb sisearhitektuuri osakond KÕIK oma uksed. Köögipoolele – nii otseses kui ka kaudses mõttes – saab sisse astuda aga läbi Nunne tn 16 asuvate AKENDE.

Eriti hästi sobib sündmus kõikidele, kel plaan sel aastal või tulevikus sisearhitektuuri osakonna tudengiks pürgida.

Kuuetunnise programmi jooksul, mille täidavad sel aastal sajaprotsendiliselt tudengid, astuvad lavale osakonna säravamate erialaprojektide AUTORID esmakursuslastest magistrantideni. Saab ka korralikult süüa: eelroast desserdini, läbiv komponent roogades on KALA.

Eriti soovitame end salamisi möllida KÖÖGITOIMKONNA liikmeks. See on ruum, kus kuuleb kõige magusamat telgitagust teavet. Samal põhjusel on ehk arukas kaasa võtta ka saunalina, et pärast ametliku osa lõppu tänaste õppuritega koos LEILI võtta.

A J A K A V A
EKA sisearhitektuuri osakond (Nunne 16, Tallinna vanalinn)

12:00 Osakonna aknaid avava installatsiooni “HeliLAINE 2” tutvustamine. Lahenduse loonud tudengid räägivad kontseptuaalsest ideest ja tehnoloogilisest teostusest

12:30 EELROOG: Saaremaa suitsukala (püütud, valmistatud ja serveeritud II kursuse tudengite poolt)

13.00 Soomaa ja Emajõe Suursoo: I kursuse tudengid tutvustavad Soomaa range režiimiga JOONISTUSLAAGRIT ning esitlevad Emajõe Suursoosse projekteeritavaid metsaonnide esmaseid ideid.

13:30 SUPP: metsik uhhaa (valmistatud ja serveeritud I kursuse poolt)

14:00 METSA KÕLAKOJAD. Lahenduse autor räägib, miks ja kuidas Eesti metsamüha üle maailma kuuldavaks teha.

14:30 KLASSIKALINE KALAPRAAD (serveerivad ja tutvustavad osakonna magistrandid)

15:00 Ideest prototüübini 48 tunniga. GARAGE48 disaini-erisündmusest ja valminud lahendustest räägivad Kuupesa, Chairdobe jt projektide meeskonnad.

16:00 Kohvipaksust valatud MÖÖBEL. Kevadel magistritööd kaitsev tudeng räägib kohvikujääkidega eksperimenteerimisest ja osakonna materjalilaborist.

16:30 KALAKOOK (küpsetavad ja serveerivad III kursuse pagarid)

17:00 POLIITILINE saun: Magistrandid räägivad osakonna kilesaunas magistriainest “Poliitiline ruum” ja presenteerivad järjekordset pop-up sauna projekti, mis tudengite poolt äsja Palestiinasse rajati.

17:30 avatud LEILIVÕTUD osakonna sauna lavalaudadel

Aknad sulguvad kell 18:00

X