Habitare

Habitare on igal aastal korraldatav Soome suurim ja esinduslikem mööbli-, sisustus- ja disainimess. Habitare toimub 27. korda. 2015. aastal oli üle 45 tuhande külastaja, osales 348 eksponenti. Eestist on Habitarel traditsiooniliselt üle poole tuhande külastaja.

Habitare messil on esindatud järgnevad tootegrupid:
mööbel; köögisisustus; kodumasinad; kaminad ja tulekolded; kodutekstiilid; sisustus­materjalid ja –tarvikud; kodukino; vannitoad ja saunad; sisustuse väikevahendid; teema­kohane haridus, koolitus, trükised ja teenused.

Ürituste ning teemaalade info, messil osalejad ja muu olulise leiab korraldajate kodulehelt ja eestikeelse kokkuvõtte Profexpo OÜ kodulehelt.

Samal ajal kuus messi

Kõigil päevadel saab sama pääsmega külastada messikeskuses toimuvaid messe: Valgus (valguslahendused, valgustid), kaasaegse kunsti messi ArtHelsinki (galeriid, maalid, fotod), Antiigimessi (antiik, vanem kunst, vintage) ja HifiExpot (audio-video kvaliteettehnika). Uudsena on Forma sügismess (kingitused, sisustustooted edasimüüjatele).

Kolmapäev, 7.9 on võimalik liituda teemakohase seminariga laevas kuhu on oodatud kõik disainihuvilised. Laevas esineb inspireeriva ettekandega mööbli- ja tootedisainer ning arhitekt Tobias Jacobsen (Taani). Tegu on Taani tuntuima disaineri ja arhitekti Arne Jacobseni lapselapsega. Tobias räägib oma ettekandes vanaisa loomingust, kreatiivsusest ning trendimõjutajatest.

Messikülastuspakett 7.9.

  • Viking Line, Tallinn – Helsingi, väljumisega kell 8.00
  • Tobias Jacobseni seminar laeval
  • seminarikohv ja puuviljad
  • bussitransfeer sadam – messikeskus
  • Viking Line, Helsingi – Tallinn, väljumisega 21:30. Võimalikud on varasemad väljumised kl 16:30 ja 19:30.
  • Habitare profipäeva messipääse

Paketi maksumus alates 105 €*
* Eesti Sisearhitektide Liidu liikmetele registreerimisel kuni 6.8 soodustus 10 €

Messiga samal ajal toimub Helsinki Design Week.

 

X