Garage48 Ruumihäkk: GARAAŽ

Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri osakond ja Garage48 korraldavad koostöös Linnalabori ja Tallinn Music Weekiga 21.-21. jaanuari nädalavahetusel Tallinnas ruumi-keskse hackathoni ehk häki Garage48 GARAAŽ, mis kutsub ruumi- ja sotsiaalteaduste valdkonna tudengeid häkkima garaaži mõtet ja ruumi, uurides selle ruumiühiku konteksti ja ruumipotentsiaali.

Prototüüpimiseks kasutame vanalinnas Laial tänaval Tarbekunsti- ja Disainimuuseumi õuel paiknevaid garaaže. Garaažihäkk tegeleb disainiülesandega – loome paremat ruumi, ehitame installatsiooni – AGA lisaks disainile töötame välja ka mõtestatud vahekasutuse ning mõtleme sotsiaalsele sidususele. NB! Ettevaatust! Garaažihäkist võivad sündida ettevõtted, kes hakkavad iseendale töökohti looma, otsides kasutamist ja mõtteid vajavad ruume ning pakkudes neile lahendusi.

Osalema on oodatud kõikide Eesti kõrgkoolide arhitektuuri-, linnaplaneerimise ja linnauuringute, antropoloogia, inimgeograafia ja interaktsioonidisaini valdkondade tudengid. Teretulnud on nii bakalaureuse- kui magistritaseme tudengid nii Eesti Kunstiakadeemiast, Tallinna Ülikoolist, EBSist, Mainor Ettevõtluskõrgkoolist, TTÜ-st kui TKTK-st

Registreeru siin

Kontakt: Natalie Mets natalie.mets@artun.ee

Hackathon toimub ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe programmi Edu&Tegu raames ja selle läbiviimist toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist.

X