Avatud loengute sari: Milota Sidorova

Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskonna avatud loengute sarjas esineb neljapäeval, 17. märtsil Milota Sidorova – WPS Praha

Loeng toimub kell 18 Kanuti Gildi SAALis (Pikk 20, Tallinn)

“Milota on tõeline multitalent. Ta on õppinud kolmes erinevas maailmajaos seitset erinevat eriala, mis on andnud talle suurepärased tedmised nii disaini, planeerimise kui ka juhtimise vallas. Neid oskuseid kasutab ta planeerimisel ja strateegiate loomisel – seda kõike inimeste elukeskkonna parendamiseks,” tutvustab järgmist esinejat avatud loengute sarja üks kuraatoritest Siim Tuksam.

Milota Sidorova on urbaansete projektide ja strateegilise arenduse konsultant. Ta on õppinud maastiku arhitektuuri, linnaplaneerimist, graafilist disaini, filmi, urbanistikat, sotsiaalse uurimise meetodeid ja personalijuhtimist Euroopas, Aasias ja Ameerikas. Ta oli rahvusvahelise linnaplaneerimisfestivali reSITE asutajaliige ja koordinaator. 2014. a. omandas ta doktorikraadi maastikuarhitektuuris erialal teemal “Turgude katalüseeriv mõju avalikule ruumile”. Alates 2012. a. on ta kaardistanud avalikku ruumi mõjutavaid avaliku sektori tegureid Bratislavas ja Prahas. 2015 a. kaasasutas ta WPS Praha – võrgustik, mis edendab naisi arhitektuuris, linnaplaneerimises ja kogukondade edasiviimises.
www.wpsprague.com

Loengusarja kodulehekülg: www.avatudloengud.ee
Loengusarja kuraatorid on Sille Pihlak ja Siim Tuksam
Loengusarja kevadhooaega toetab Eesti Kultuurkapital

 

X