Sümpoosion SISU ajakava

AJAKAVA:

KOLMAPÄEV 11.06
SÜMPOOSION – KANUTI GILDI SAAL, PIKK 20

WORKSHOP “Heli ruumis, ruum helis”
Helena Tulve, Tanja Kozlova-Johannes, Tarmo Johannes, Tammo Sumera
10:00 – 12:30 I osa
14:00 – 16:30 II osa
14:00 – 17:00 Ekskursioon Tallinna interjööridesse: Piret Lindpere 

17:30 – 17:50 Kogunemine, kohv

17:50 – 18:00 Sümpoosioni avasõnad: Urmo Vaikla 
18:00 – 19:00 Workshopi lõpetamine / kontsert
19:00 – 20:00 Sümpoosioni avaloeng: Ro Koster & Ad Kil “Positiivse jalajälje suurendamine”
NELJAPÄEV 12.06
SÜMPOOSION – KANUTI GILDI SAAL, PIKK 20 

09:40 – 10:00 Saabumine, kohv

10:00 – 11:00 Joke van Hengstum “Sisearhitektuur – on see endiselt elukutse Euroopas?”
11:00 – 12:00 Suzie Attiwill “?siseruum ja praktiline filosoofia”

12:00 – 13:00 Lõuna

13:00 – 14:00 Jüri Kermik “Tulevikudisaini teooria ja praktika”
14:00 – 15:00 Tom Callebaut “Mis sind, taeva päralt, liigutab?”
15:00 – 15:30 Tüüne-Kristin Vaikla “Ruumilised sekkumised”
15:30 – 16:00 Margit Argus & Margit Aule “KAOSe töömeetodid”
FILMIÕHTU – ARHITEKTUURIKESKUS, PÕHJA PST 27A

21:00 – 22:00 FILM: Living Architectures “25BIS” 
19:00 – 23:00 Pop-UP kohvik 

REEDE 13.06
SÜMPOOSION – KANUTI GILDI SAAL, PIKK 20

09:40 – 10:00 Saabumine, kohv

10:00 – 11:00 Morten Lund “Sisearhitektuuri teooria ja praktika”
11:00 – 12:00 Peter Dautzenberg “Sisearhitektuuri tulevik”

12:00 – 13:00 Lõuna

13:00 – 13:30 Hannes Praks “Arutu sisearhitektuur”
13:30 – 14:00 Martin Samm “Mõned mõtted Kiriku ruumist”
14:00 – 14:30 Ville Lausmäe “Loovus praktikas”

14:40 – 15:00 Kohvipaus

15:00 – 17:00 MÕTTEKODA: Sisearhitekt – identiteet ja piirid ning ehitatav keskkond, moderaatorid: Tüüne-Kristin Vaikla ja Eero Jürgenson, lingvistiline sõnavõtt: Peeter Päll 
17:00 – 17:15 Sümpoosioni lõpusõnad: Urmo Vaikla


SÜMPOOSIONI LÕPUPIDU JA NÄITUS – ESLi SISEHOOV, RÜÜTLI 4

NÄITUS “S I S U”
Kaido Kivi, Raul Tiitus – ULAELU
Kard Männil, Loreida Hein – LESS
Tõnis Kalve, Ahti Grünberg – DERELICT
Margus Triibmann – KEHA3
Timo Villak – BORG
Aap Piho – WARM NORTH

DJ Alari Orav / Kard Männil

http://sisu.esl.ee/et/kava/

Schedule:

WEDNESDAY 11 June
SYMPOSIUM – KANUTI GILDI SAAL, PIKK 20

WORKSHOP “Sound in space, space in sound”
Helena Tulve, Tanja Kozlova-Johannes, Tarmo Johannes, Tammo Sumera

10:00 – 12:30 PART I 150
14:00 – 16:30 PART II 150
14:00 – 17:00 Tour of Tallinn’s interiors: Piret Lindpere

17:30 – 17:50 Gathering, coffee

17:50 – 18:00 Symposium opening remarks: Urmo Vaikla
18:00 – 19:00 Workshop closing / concert
19:00 – 20:00 Symposium opening lecture: Ro Koster & Ad Kil “Enlarging the positive footprint”
THURSDAY 12 June
SYMPOSIUM – KANUTI GILDI SAAL, PIKK 20

09:40 – 10:00 Arrival, coffee

10:00 – 11:00 Joke van Hengstum “Interior Architecture – is that still a profession in Europe?”
11:00 – 12:00 Suzie Attiwill “?interior and practical philosophy”

12:00 – 13:00 Lunch 60

13:00 – 14:00 Jüri Kermik “Thinking and Making Design Futures”
14:00 – 15:00 Tom Callebaut “What on earth is it that moves you?”
15:00 – 15:30 Tüüne-Kristin Vaikla “Spatial interventions”
15:30 – 16:00 Margit Argus & Margit Aule “Working methods of KAOS”


FILM EVENING – CENTRE OF ARCHITECTURE, PÕHJA PST 27A 

21:00 – 22:00 FILM: Living Architectures “25BIS” 
19:00 – 23:00 Pop-up cafe 

FRIDAY 13 June
SYMPOSIUM – KANUTI GILDI SAAL, PIKK 20 

09:40 – 10:00 Arrival, coffee

10:00 – 11:00 Morten Lund “Doing And Thinking Interior Architecture”
11:00 – 12:00 Peter Dautzenberg “The future of interior architecture”

12:00 – 13:00 Lunch

13:00 – 13:30 Hannes Praks “Mindless interior architecture”
13:30 – 14:00 Martin Samm “Some thoughts about Church interiors”
14:00 – 14:30 Ville Lausmäe “Creativity in practice”

14:40 – 15:00 Coffee break

15:00 – 17:00 BRAINSTORMING SESSION: Interior architect – identity and boundaries and the built environment, moderators: Tüüne-Kristin Vaikla and Eero Jürgenson, remarks on linguistics: Peeter Päll 
17:00 – 17:15 Symposium closing remarks: Urmo Vaikla
SYMPOSIUM CLOSING CEREMONY AND EXHIBITION – SOCIETY OF INTERIOR ARCHITECTS, INTERIOR COURTYARD, RÜÜTLI 4 

EXHIBITION “S I S U” 
Kaido Kivi, Raul Tiitus – ULAELU
Kard Männil, Loreida Hein – LESS
Tõnis Kalve, Ahti Grünberg – DERELICT
Margus Triibmann – KEHA3
Timo Villak – BORG
Aap Piho – WARM NORTH

DJ: Kard Männil, Alari Orav

http://sisu.esl.ee/schedule/

SISU_sponsorid

X